Дан посвећен духовности

12. септембар 2015. године ученици наше школе посветили су духовности. Вероучитељ православне веронауке Ненад Стојановић организовао је одлазак на Водице. Уз молитву,  разговор и игру провели су пријатно преподне у друштву својих вршњака из школа „Иван Милутиновић“ и „Ђуро Салај“. Прикључили су им се учитељица Драгана Милановић, школски педагог Светлана Илијашевић и в.д. директора школе Мирјана Стевановић.

Вероучитељица Мирјана Иванков и Ана Чавргов су са ученицима који похађају католичку веронауку посетили Катедралу свете Терезије Авилске где је служена миса сазивница. Катедрала је била препуна деце из школа Суботице и околине. Уз њих су били учитељице Јелена Корпонаић, Весна Нимчевић, Љубица Милашин, наставнице Невенка Тумбас, Милена Павловић, Весна Биљански, школски психолог Јасна Војнић, секретар школе Мирјана Стантић и придружила им се в.д. директора школе Мирјана Стевановић.