Дечја недеља (први дан)

Ja имам таленат

Први дан дечје недеље ученици виших разреда су показали своје вештине у оквиру такмичарског програма ,,Ја имам таленат“. Ученици су изводили трикове са чашама, певала се песма Македонско девојче, Молитва, Мед и жаока, као и песме страних извођача. Ученици су изводили ритмичке тачке и балет. У саставу жирија су били: Лука Скендеровић (ученик 8.х) који је најбоље урадио иницијални тест из музичке културе, Милена Радовић (наставница музичког) и Сандра Инђић (родитељ). Одлуком жирија прво место је освојила Миља Белензада (ученица 8.а) које је отпевала песму Take me to church. Друго место су освојиле Ивана Копуновић (ученица 7.а) и Амина Заими (ученица 7.ц) у извођењу песме Јелене Томашевић Мед и жаока. Треће место је освојио Енес Мујић (ученик V/2) изводио је Beatbox.