Aktivnosti u okviru Dečje nedelje u Malom Bajmoku

Dečja nedelja je bila veoma vesela, zanimljiva, kreativna u našoj školskoj zgradi u Malom Bajmoku.
Odeljenja 1.3, 1.5, 2.c i 2.d crtala su kredama na betonu porodice i sve ono što je njima bitno. Primili su u goste učenike iz Gata, učestvovali u organizovanoj tomboli, pripremali kolače sa roditeljima za slatki dan i svakako, častili se njima u petak.

Odeljenja 3.c, 3.d, 4.c, 4.d obzirom da su stariji, odlučili su se za neke drugačije aktivnosti. Umesto crtanja na betonu izrađivali su zidne plakate – izložbe porodičnih fotografija, kreirali su majice za Dečju nedelju i napravili modnu reviju. Tombola je bila svima zanimljiva, a slatki dan bi bilo grehota propustiti. U njemu su svi sasvim sigurno uživali.