„МАТЕМАТИКА ЈЕ НАУКА МЛАДИХ. ДРУГАЧИЈЕ НЕ МОЖЕ БИТИ…“

Током школске 2016/2017. године, ученици VIIц, VIIIб и VIIIх разреда имали су прилику да покажу како часове математике не чини само решавање задатака. Израђујући реферате о чувеним математичарима и домаће задатке кроз које су показали како се пређено градиво из математике може применити у свакодневном животу, уједно смо средили и кабинет. Сви радови су изложени, не само да бисмо се похвалили оним што смо урадили, већ и да би све то послужило и осталим ученицима да лакше савладавају математичке заврзламе.

Све похвале за ученике који су уложили своје време и труд долазећи на часове допунске и додатне наставе (чак и суботом) како би завршавали свој радове и стекли додатно знање! 🙂

Предметни наставник:
                                                                                                                                            Дарија Сворцан 🙂