Upis u Školicu sporta

Školica sporta je sekcija u školi namenjena predškolcima i mlađem školskom uzrastu. Akcenat u radu je na razvoju motorike i vežbama koje razvijaju opšte fizičke sposobnosti deteta. Uz to, usvajaju norme ponašanja u vršnjačkoj grupi i uče se saradnji. Deca ostaju u školici, obično dok sebe ne prepoznaju u nekom određenom sportu.

Jedna veća grupa dece je uz pomoć nastavnika i trenera, Tomislava Raca, našla svoj omiljeni sport i sada je aktuelan ponovni upis u školicu. Obzirom da se mogu upisati i budući prvaci, ističemo mogućnost i izgradnje osećaja pripadnosti školi, te lakših prvih koraka u prvom razredu.

U utorak i četvrtak protekle nedelje održani su promotivni treninzi, al svako ko je zainteresovan, može doći na trening i doživeti atmosferu.

Za sve informacije, nazvati nastavnika Tomislava Raca na telefon: 064 165 65 15.