Skype druženje u OŠ ,,Matko Vuković”

U petak, 24.studenog 2017.godine, nekolicina učenika 7. i 8.razreda koji pohađaju nastavu na hrvatskom jeziku imali su priliku komunicirati s vršnjacima iz OŠ Rugvica (Republika Hrvatska) putem skypea.
Suradnju su ugovorile naša pedagoginja  Svetlana Ilijašević i pedagoginja škole u Hrvatskoj Gordana Puljić prilikom posjeta nastavnika iz OŠ Rugvica školi Matko Vuković u mjesecu kolovozu ove godine.
Učenici sedmih i osmih razreda imali su vrlo moderan i interaktivan sat hrvatskog jezika. Kroz razgovor razmijenili su iskustva te razgovarali o njima važnim temama. Učenici su međusobno predstavili svoju školu, aktivnosti u školi te navodili citate iz lektira koje su obradili na satu hrvatskog.
Tehničku potporu pružila je naša knjižničarka Nevenka Dulić. Učenike su okupile i koordinirale suradnju Julijana Mihaliček, knjižničarka u OŠ Rugvica i Sanela Šafer, nastavnica u OŠ Matko Vuković.

Sanela Šafer