OPŠTINSKO TAKMIČENJE – RECITATORI

Dana 2.3.2018. u 9 h u čitaonici Gradske biblioteke Subotica održana je tradicionalna opštinska smotra recitatora pod nazivom ,,Pesniče naroda mog”. Tročlani žiri u sastavu: Milan Vejnović i Zsuzsa Kalmár, glumci Narodnog  pozorišta u Subotici i profesorica Katarina Čeliković odlučili su ko će predstavljati naš grad na zonskoj smotri recitatora koja će biti održana u subotu, 10. marta 2018. godine, takođe u Subotici.

Učenici naše škole su i ovog puta postigli zapažene rezultate:

Andrej Čavlin III/3

Martin Vukov 4.h

Klaudija Bašić  V/4

Barbara Piuković  V/4

Luka Ješić  VI/4

Claudia Karan VII/4

Čestitamo i želimo dalje mnogo uspeha! Takođe pohvaljujemo i ostale učesnike naše škole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*
Website