Општинско првенство у шаху

Дана 01.03.2018. одржано је Општинско првенство у шаху за ученике основних школа у школи Петефи Шандор у Хајдукову. Нашу школу је представљало 11 ученика нижих и виших разреда.

Екипу нижих разреда чинили су : Цвијин Марија, Пушкар Елена, Цвијин Мартина, Џамбас Андреј, Дозет Дејан, Башић Палковић Новак и Чавлин  Андреј.

Екипу виших разреда чинили су: Мандић Андрија, Мачковић Давид, Пушкар Максим и Цигановић Милош.

Остварени су одлични резултати па је наша школа заузела треће место у укупном пласману.

Прва места у својој категорији освојили су Џамбас Андреј ( четврти разред) и Мандић Андрија (пети разред).

Друго место међу девојчицама трећег разреда освојилаје ученица Цвијин Мартина.

Имали смо и два трећа места Чавлин  Андреј (трећи разред) и Мачковић Давид (пети разред).

Наши ученици су још једном показали велико шаховско знање и поносно представљали нашу школу. Захваљујемо се родитељима,наставницима и учитељицама на помоћи и подршци и разумевању.

Видимо се на Окружном…НАПРЕД МАТКО!!!