ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ДЕЧЈЕ КАРИКАТУРЕ

Крајем фебруара у нашој школи одржано је школско такмичење дечје карикатуре “Мали Пјер”. Жири у саставу троје ликовних педагога (Драгана Албијанић, Валентина Томић и Милан Томић) одлучио се за девет радова од укупно петнаест карикатура, који ће представљати нашу школу на општинском такмичењу крајем марта. Карикатуре су процењиване на основу пет критеријума: оригиналност и духовитост, креативност, визуелна и ликовна целовитост, атмосфера, порука карикатуре. Није било лако одабрати најквалитетније радове, јер су све карикатуре ове године заиста биле одличне.  Резултат је следећи:

1. МЕСТО ДЕЛЕ: ЛУЦИЈА ХОРВАЦКИ (V4), САРА ЗАИМИ (V3) И МАТИЈА РАДАКОВ (8.ц)
2. МЕСТО ДЕЛЕ: ЉУБИЦА ШЛЕИХЕР (8.ц), ДУЊА МИЉАЧКИ (V2) И МИЛОШ ПЕТРЕКАНОВИЋ (8.Ц)
3. МЕСТО ДЕЛЕ: ФИЛИП СТЕФАНОВИЋ (V2), КЛАУДИЈА КАРАН (VII4) И МАРИНА СТИПАНЧЕВИЋ (8.Х)