MATKOVCI ZABLISTALI u natjecanju ,,ČITANJEM DO ZVIJEZDA”

Ekipa Osnovne škole „Matko Vuković” iz Subotice predstavljat će naš GRAD i nastavu na hrvatskom jeziku na državnom natjecanju „Čitanjem do zvijezda” koje će biti održano 4. svibnja u Čakovcu. Ovo su rezultati natjecanja održanog 21.3.2018. u čitaonici Gradske knjižnice Subotica na kojem je sudjelovalo šest ekipa u kategoriji testa znanja i četiri učenice u kategoriji plakata iz OŠ „Matko Vuković”, „Matija Gubec” iz Tavankuta, „Vladimir Nazor” iz Đurđina i „Ivan Milutinović” iz Subotice.
Ovaj projekt organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara a u Subotici su ga provele Gradska knjižnica Subotica i Hrvatsko nacionalno vijeće.

Test znanja:
1. mjesto – OŠ „Matko Vuković” Subotica:
Anamarija Kuntić, 7.4, Lea Vojnić Đanin, 7.4 i Claudia Karan, 7.4
(mentor: nastavnica Sanela Šafer)

1. mjesto – OŠ „Matko Vuković” Subotica:
    Matea Rudinski, 7.4, Katarina Ivanković Radaković, 7.4 i Ana Kujundžić, 6.4
    (mentor: nastavnica Sanela Šafer i nastavnica Ivana Matić)

Plakat:
1. mjesto – Claudia Karan, 7.4, OŠ „Matko Vuković” Subotica (mentor: nastavnica Sanela Šafer)
2. mjesto – Lucija Vukov, 6.4, OŠ „Matko Vuković” Subotica (mentor: nastavnica Ivana Matić)

Ubedljivu pobjedu na međuškolskom natjecanju u kvizu ,,Čitanjem do zvijezda”, u kategoriji  testa znanja i kategoriji plakata odnijela je OŠ ,,Matko Vuković”.

Čestitamo našim učenicima na izuzetnim rezultatima!