Otvorena vrata za naše buduće prvake

Naša škola, obe njene “male” zgrade, 17. 04. 2018. otvorile su svoja vrata za buduće prvake. Mali, znatiželjni, nestrpljivi da vide kako je u školi, predškolci su se uključili u pripremljene aktivnosti i pokazali da su spremni da u septembru sednu u školske klupe kao ozbiljni đaci. Decu su primile učiteljice budućih prvaka.

Roditelji su prisustvovali i razgovarali sa pedagogom i psihologom škole o sticanju radnih navika budućih đaka.

Usledila su otvorena vrata i u sali za fizičko, u školici sporta, u četvrtak 19. 04. 2018. Ko je tada propustio priliku da dođe, može bilo kog utorka ili četvrtka  od 18: 40 do 19:40 da se pridruži i učestvuje u sportskim igrama, upozna se sa starijim drugarima, zabavi i otkloni moguću tremu od polaska u školu.