Mala Matkova olimpijada

Uz podršku  “Kluba roditelja” u okviru projekta “Podsticanje demokratske kulture u školama” ,u petka 11.5.2018. održana je “Mala Matkova Olimpijada” u Malom Bajmoku.
Učenici 3. i 4. razreda takmičili su se u pet olimpijskih igara gde su pokazali spretnost, veštine i sportsko ponašanje.
Uspesi su nagrađeni peharima,medaljama i pohvalnicama.Poseban prelazni pehar dodeljen je za naj-sportsko ponašanje Aleksandru Jakšiću učeniku 4.d razreda.
“Mala Matkova Olimpijada” organizovana je uz svesrdnu pomoć roditelja, Posebnu zahvalnost dugujemo Snežani Ištvančić i Branislavu Ištvančiću za pomoć u organizaciji i sponzorstvu. Roditeljima Draganu Krivo,Predragu Jakšić i Vladimiru Takač za naj-suđenje i svim mama i bakama za napravljene tradicionalne kolače.
Sportski duh, zabava i fer navijanje krasili su ovu  Matkovu Olimpijadu.