Willkommen takmicenje

U subotu, 19. maja, po prvi put u našoj školi, održano je takmićenje iz engleskog i nemačkog jezika u organizaciji Nemačko-austrijskog kulturnog centra Willkommen.
Cilj takmičenja je bio popularizacija stranih jezika u osnovnim i srednjim školama i razvijanje svesti kod dece o važnosti posedovanja jezićkih kompetencija.
Na samom takmičenju učestvovao je 31 učenik od četvtog do osmog razreda i jos dve učenice koje su došle iz Gimnazije.
Nagrađeni učenici imaće priliku da posete Beč i upoznaju se sa baštinama austrijske prestonice.
Takmičenje je organizovala nastavnica Silvia Stefanović, koordinatori su bili nastavnici Mile Strika i Ivana Tajti a dežurni nastavnici Sibila Ober, Dragana Milanović, Sanja Miljković i Biljana Vujović.