Willkommen takmičenje – Bravo Uroše!

U subotu 09. juna, objavljeni su rezultati Willkommen takmičenja iz engleskog i nemačkog jezika, koje je po prvi put organizovano u našoj školi.
 Ovom prilikom ucenik IV – b razreda, Uroš Grinfelder, osvojio je drugo mesto u svojoj kategoriji, a do pobede tj. prvog mesta nedostajao mu je samo jedan poen!
 Vazno je pomenuti i učenicu IV – h razreda, Petru Vojnić Tunić, koja je osvojila četvrto mesto u svojoj kategoriji, a od pobede ju je delilo samo tri poena..
Bitno je istaći da su na ovom takmičenju učestvovale mnogobrojne škole iz Srbije i Crne Gore a glavna nagrada je putovanje u Beč.
Svi učenici koji su se plasirali u prvih pet mesta dobijaju rečnike i knjige od organizatora ovog takmičenja, Nemačko – austrijskog kulturnog centra, kao lepe podsetnike na ovaj događaj.
Rezultati ostalih takmičara mogu se pronaći na sajtu organizatora www.willkommen.org.rs
Učenike Uroša i Petru je pripremala nastavnica Silvia Stefanovic koja je ujedno  bila i organizator takmičenja.