Najava preporučenih dešavanja u okviru proslave Dana grada

U okviru proslave Dana grada, večeras, 30. 08. 2018. članovi Amaterskog pozorišta JANIĆIJE POPOVIĆ iz Gračanice izvešče svoju premijeru predstave „Nasmejani snovi” u Dečjem pozorištu kao poklon subotičkim mališanima. Početak predstave je u 19,00h, a ulaz slobodan.

U subotu učenici naše škole nastupaju na gradskom trgu u 16:25. Dobrodošli su svi koji žele da dođu i svojim prisustvom podrže drugare

koji

nas predstavljaju.

Takođe u subotu, od 16 do 18 časova u prostorijama KUD ” Bunjevačko kolo” održaće se likovna radionica, slikanje voskom. Učenici koji su zainteresovani da dođu treba da se jave svojim odeljenjskim starešinama, a oni će dalje proslediti priavu nastavnici likovne kulture Dragani Albijanić koja će ih povesti.

Više o ostalim sadržajima u gradu, za decu i odrasle, možete pročitati na linku : https://www.subotica.com/vesti/bogat-petodnevni-program-proslave-dana-grada-id32806.html