„Njive djetinjstva“ i uspeh naših učenika

 Na likovnom konkursu „Njive djetinjstva“ , u organizaciji Hrvatskog nacionalnog vijeća, Zavoda za kulturu vojvođanskih Hrvata i Novinsko –  izdavačke ustanove Hrvatska riječ, a povodom proslave 100 godina od rođenja pesnika Jakova Kopilovića, učenici naše škole koji nastavu pohađaju na hrvatskom jeziku postigli su izuzetno lepe rezultate. Učenik VI4 odeljenja Andrija Mandić osvojio je 3. mesto, dok su učenici: Lucija Horvacki VI4, Martina Dulić V4, Lea Vojnić V4, Luka Kozma V4, Martin Vukov V4 i Anđela Kutuzov V4 osvojili pohvale i utešne nagrade. Na svečanoj proslavi održanoj u četvrtak 29.11. u HKC „Bunjevačko kolo“,  najuspešnijim učesnicima konkursa uručene su diplome, pohvale i nagrade. Čestitamo svoj nagrađenoj deci, a posebno našim učenicima, i želimo im mnogo uspeha u daljem kreativnom radu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*
Website