Najbolji sportisti grada

U Velikoj većnici Gradske kuće 28. 12. 2018, su na prigodnoj svečanosti uručena priznanja najboljim sportistima i sportskim kolektivima za 2018. godinu u tradicionalnoj akciji „Sportisti Subotice“, koju zajedno organizuju Grad Subotica, Sportski savez Subotice i „Nove Subotičke novine”.

Priznanja su dodeljena u kategoriji seniora, junior i pionira. Ono što nas čini posebno ponosnim i srećnim je što su među pionirima dvoje naših učenika. Evo liste najboljih pionira: Danilo Dulić (plivanje), Filip Kulić (gimnastika), Lana Virc (tenis), Nina Šabić (gimnastika), Miona Petra Knežević (mačevanje), Maksim Puškar (atletika), Patrik Heder (dizanje tegova), Aleksandar Čokić (stoni tenis), Mateja Borojević (džudo), Mark Perčić (biciklizam).

Dakle, Nina Šabić učenica 6 razreda i Maksim Puškar, učenik 8. razreda su nas učinili ponosnom školom, iznova 🙂