Hippo ponovo u našoj školi

U petak 1. marta, naša škola je po četvrti put organizovala međunarodno Hippo takmičenje iz engleskog jezika. Na ovom takmičenju osim učenika iz Srbije,  učestvuju i učenici iz ukupno 50 država iz svih krajeva  sveta. Takmičenje ima tri dela, a oni učenici koji se budu plasirali u finalni deo imaće priliku da borave u italijanskom gradu Lido Di Jesolo i posete Veneciju. Ove godine, u našoj školi, takmičilo se 50 učenika, a imali smo prilike da ugostimo i đake iz mnogih subotičkih škola. Rezultati će biti poznati za desetak dana i biće objavljeni na sajtu hippo-competition.org, a učesnicima želimo puno sreće u daljem takmičenju!
Takmičenje je organizovala nastavnica Silvia Stefanović, a dežurni nastavnici su bili Dragana Milanović, Sibila Ober, Nikola Gemeš, Ivana Tajti, i Deana Vranić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*
Website