IZVEŠTAJ SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA U ŠAHU

Dana 12.03.2019. održano je Opštinsko takmičenje u šahu za učenike osnovnih škola.Domaćin je bila škola Petefi Šandor iz Hajdukova. Na takičenju su učestvavali učenici naše škole:

1.razred       učenici  Vanja Pertet,Mihajlo Vlahović i Jovan Hajduković (osvojio 3.mesto)
2.razred    učenik Dražen Matković (osvojio 3.mesto)
3.razred     učenici Marko Peić Tukuljac i Jelena Radovanović (osvojila 1.mesto)
4.razred    učenici Andrej Čavlin,Božidar Cvijin i Novak Bašić Palković, učenice Marija Cvijin, Martina Cvijin (osvojila 2.mesto) i Elena Puškar
5.razred    učenici  Andrej Džambas (osvojio 2.mesto) i Predrag Vojnić (osvojio 3.mesto)
6.razred   učenici David Mačković (osvojio 1.mesto ) i Andrija Mandić (osvojio 2.mesto)
8.razred učenik Maksim Puškar

U veoma jakoj konkurenciji ove godine postigli smo ponovo značajne uspehe i ostvarili dobre rezultate i plasmane na Okružno takmičenje. Hvala svim učenicima na dobroj igri i što su na pravi način predstavili našu školu kao i svim roditeljima koji su nas podržali. Vidimo se na Okružnom..Napred Matko !!!!