IZVEŠTAJ SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA U ŠAHU

Dana 16.03.2019. održano je Okružno takmičenje u šahu za učenike osnovnih škola.Domaćin je bila škola Sečenji Ištvan iz Subotice. Na takičenju su učestvovali učenici naše škole:

1.razred       učenik Jovan Hajduković deoba 5-6 mesta
2.razred    učenik Dražen Matković 5.mesto
3.razred     učenica Jelena Radovanović 3.mesto
4.razred   učenica Martina Cvijin 3.mesto
5.razred    učenici Andrej Džambas (2.mesto i plasman na Republičko) i Predrag Vojnić (3.mesto)
6.razred   učenici David Mačković (2.mesto i plasman na Republičko )

U veoma jakoj konkurenciji ove godine postigli smo ponovo značajne uspehe i ostvarili dobre rezultate i plasmane na Republičko takmičenje. U ekipnom plasmanu zauzeli smo drugo mesto. Nedostajala je samo jedna pobeda do ekipnog plasmana na republičko takmičenje.
Hvala svim učenicima na dobroj igri i što su na pravi način predstavili našu školu kao i svim roditeljima koji su nas podržali. Vidimo se na Republičkom….Napred Matko !!!!