УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИЦА НА 7. МЕЂУНАРОДНОМ КОНКУРСУ “БОГАТСТВО РАЗЛИЧИТОСТИ”

На 7. међународном ликовном конкурсу “Богатство различитости”, са темом “Желим ти бити пријатељ”, у организацији ОШ “Матија Губец” из Таванкута, све три ученице наше школе које су узеле учешћа оствариле су леп резултат. Најбоље се пласирала Леа Војнић 5.4 која је, у категорији виших разреда (5. – 8.), освојила 2. место, док су Ана Кујунџић 7.4 и Сара Лазић 7.1 освојиле похвале. Свечана додела награда и диплома одржаће се у петак 05.04. у ОШ “Матија Губец” у Таванкуту са почетком у 12 часова. Честитамо Леи, Ани и Сари пре свега на лепо замишљеним и реализованим ликовним радовима, као и на постигнутом успеху. Доле објављујемо њихове радове.
                                                             Наставница Драгана Албијанић