РЕЗУЛТАТ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ЗА НАЈБОЉУ ДЕЧЈУ КАРИКАТУРУ “МАЛИ ПЈЕР”

На општинском/градском такмичењу за најбољу дечју карикатуру “Мали Пјер”, одржаном 29. 03. 2019. у ОШ “Јован Јовановић Змај”, ученици наше школе/чланови ликовне секције постигли су изузетне резултате. У конкуренцији радова из четири суботичке основне школе, карикатуре наших ученика освојиле су сва три прва места, а редослед је следећи:
1. место – ЕНА МУСИН 8.1 (карикатура под називом “Савремено доба”)2. место – САРА ЗАИМИ 6.3 (карикатура Леонарда да Винчија) и МИЉАНА ФИЛИПОВИЋ 5.3 (карикатура Десанке Максимовић)3. место – ИВА БИЉАНСКИ 7.1 (карикатура певачице Ријане)
           Карикатуре све четири ученице пласирале су се на зонско/окружно такмичење које ће се одржати у току априла. Ово је до сада најбољи пласман ученика наше школе на општинском нивоу овог такмичења. Менторка је наставница ликовне културе Драгана Албијанић.            Од срца честитамо нашим победницама и желимо им пуно успеха у даљем такмичењу и раду уопште.