PLAKATIMA PRIKAZALI, U OKVIRU REALIZACIJE E-NASTAVE PRIMENILI

U okviru nastave informatike i računartsva za sedme i osme razrede, tokom prvog i početkom drugog polugodišta su se obrađivale teme za koje se na kraju ispostavilo da ćemo uskoro pominjati i u praksi. Praktična primena znanja o nastavi na daljinu je već neko vreme zastupljena širom sveta, a sada je našla svoju primenu i u obrazovanju kod nas. Teme koje su učenici prikazali na svojim plakatima, a tiču se gradiva koje su uspešno usvojili na časovima, i time spremni ušli u tokove nastave na daljinu su: IKT uređaji, bezbednost na Internetu, primena znanja o programiima PowerPoint i Excel, učenje na daljinu, digitalna biblioteka, elektronska pošta, fotografije… U prilogu se nalaze neki od njihovih radova. U izradi su učestvovali učenici razreda 7.1, 7.2, 7.3, 8.1, 8.2, 8.3, uz podršku nastavnice Darije Svorcan.